مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: طرح ملی تولید پوشاک در روستاهای اردبیل اجرا می‌شود.

علی نظری شیخ احمد بعد از ظهر امروز در بازدید از شهرک‌های صنعتی اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر زیرساخت‌های مناسبی در شهرک‌های صنعتی استان ایجاد شده و بی‌شک در صورت توجه به این ابزارها می توانیم توسعه استان را در آینده‌ای نزدیک شاهد باشیم.

وی با اشاره به این که ۳۶ واحد تولیدی در مناطق روستایی اردبیل راه‌اندازی خواهد شد گفت: اهمیت به ایجاد اشتغال پایدار در روستها برای ما یک اولویت اساسی است و در این زمینه از طرح‌های اشتغال روستایی حمایت می‌شود تا بتوانیم اشتغال در روستاها را به مرحله عملی برسانیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: جلوگیری از مهاجرت و کاهش آسیب‌های اجتماعی امسال جزو برنامه‌های اساسی استان است که در این زمینه تمامی دستگاه‌های اجرایی استان در تلاشند تا با رفع موانع و مشکلات و ایجاد بسترها و زیرساخت‌ةای مناسب و کافی راه رسیدن به پیشرفت را در استان هموار کنند.

نظری شیخ‌احمد تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته طرح ملی تولید پوشاک در روستاهای اردبیل اجرا می‌شود که در این زمینه ارائه تسهیلات کم‌بهره در نظر گرفته شده است که بی‌شک نقش مهمی در توسعه و رشد صنعت استان به دنبال خواهد داشت که به همین منظور اهمیت به صنایع کوچک امری لازم و ضروری است.

وی اظهار کرد: حمایت از سرمایه‌گذاران در مناطق محروم و کم‌برخوردار برای ما بسیار حائز اهمیت است و در این زمینه توسعه خوشه‌های صنعتی جزو برنامه‌های اساسی و ضروری است که برای شبکه‌سازی واحدهای صنعتی به عنوان یک الگوی شاخص در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: مطالعه و امکان‌سنجی خوشه‌های صنعتی ظرفیت مهمی برای توسعه اشتغال استان محسوب می‌شود که نیاز است برای به دست آوردن اهداف مورد نظر از این ظرفیت بسیار مهم در استان استفاده شود و بتوانیم به دستاوردهای مورد انتظار در این زمینه دست یابیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : تسنیم